menu  produkty Materiały do protetyki poziome

line blue sMateriał płytowy Orthotherm ClearMateriał płytowy Orthotherm Clear

 

Orthotherm® Clear to przezroczysty jak szkło materiał do wgłębnego formowania o znakomitej odporności na uderzenia. Jego cechą charakterystyczną jest także bardzo dobra podatność na obróbkę. Orthotherm® Clear jest dostępny w wielu grubościach. Obok typowych grubości 12 mm i 15 mm dostępne są także grubości 3 mm i 5 mm, które polecamy do stosowania z zaopatrzeniach podciśnieniowych LimbLogic® jako warstwę wewnętrzną w laminacie. Nowością jest grubość 20 mm, która ma duże rezerwy grubości po wgłębnym formowaniu np. w przypadku większych objętościowo lejach uda.

Dane techniczne:
Temperatura obróbki: 160°C do 170°C
Kurczliwość: bardzo mała

line blue sMateriał płytowy Orthotherm StiffMateriał płytowy Orthotherm Stiff

 

 

Materiał do formowania wgłębnego do lejów próbnych i diagnostycznych. Orthotherm® Stiff jest przezroczysty, odporny na uderzenia i sztywny. Polecamy Orthotherm® Stiff do wykonywania testowych lejów podudzia. Dzięki dużej wytrzymałości można bezpośrednio wgłębnie formować razem z odpowiednimi
systemami zamykania linerów.

Dane techniczne:
Temperatura obróbki: 170°C
Kurczliwość: bardzo mała

 

line blue sMateriał płytowy Orthotherm FlexMateriał płytowy Orthotherm Flex

 

Materiał do formowania wgłębnego wewnętrznych lejów twardo-elastycznych. Łatwa obróbka z bardzo niewielką kurczliwością. Orthotherm® Flex nadaje się optymalnie do lejów z oknem (np. wykonanych w technice ISNY).

Dane techniczne:
Temperatura obróbki: 150°C
Kurczliwość: bardzo mała

 

 

line blue sMateriał płytowy Orthotherm SoftMateriał płytowy Orthotherm Soft

 

Materiał do formowania wgłębnego do szczególnie miękkich wewnętrznych lejów. Znakomita podatność na obróbkę z bardzo niewielką kurczliwością. Orthotherm® Soft nadaje się do lejów z oddzielnym brzegiem (np. wykonane w technice CAT-CAM).

Dane techniczne:
Temperatura obróbki: 150°C
Kurczliwość: bardzo mała

 

 

line blue sMateriał płytowy Orthotherm BlackMateriał płytowy Orthotherm Black

 

 

Nowy Orthotherm® Black to elastyczny materiał do lejów wewnętrznych. Jest trwale elastyczny, podatny na wgłębne formowanie i można go dodatkowo formować termoplastycznie.

Dane techniczne:
Temperatura obróbki: 120°C do 130°C
Kurczliwość: bardzo mała