• line blue sProximal Lock
  Proximal Lockwodoodporne

  Proximal Lock to innowacyjny system mocujący udo, który dziąki mocowaniu bocznemu nie zajmuje miejsca w pionie. Podobnie jak „grzechotkowe” zamkniącie buta narciarskiego Proximal Lock jest mocowany z boku i zwalniany za momocą naciąniącia przycisku. Można go stosować w połączeniu z linerami typu Cushion-Linern, których włókno w kierunku wzdłużnym jest odporne na rozciąganie. Proximal Lock nadaje sią idealnie przy długich pończochach i pozwala dzięki temu na zastosowanie dowolnego adaptera w dalszej części kikuta. Klej, konieczny do przyklejenia powierzchni połączeniowej linera, jest dołączony do Proximal-Lock. W celu uatwienia wprowadzania kikuta do leja protezy zalecamy dodatkowe zastosowanie wentyla jednokierunkowego do usuwania powietrza.
  Nadaje sią do tego Mini-Ventil firmy Teufel (Nr ref. 30.005.002.00) albo Coyote Auto Expulsion Valve (Nr ref. CD.105) Przy stosowaniu z linerami wymiennymi potrzebny jest dodatkowy zestaw do podłączania linera.

  Więcej…  
 • green lineStopa Pediatric SACHStopa Pediatric SACH

   

  Stopa dziecięca SACH uwzględnia wymogi, wynikające ze specyfiki pierwszych faz chodzenia małego dziecka, w których głównie obciążane są śródstopie oraz przedni obszar stopy, podczas gdy pięta nie jest prawie obciążana.

  Stopa Pediatric SACH aktywność

  Więcej…